Kontakt oss

Agder

Portrettbilde - Helene Lie Seljåsen
Helene Lie Seljåsen

Fylkeskoordinator

ring meg
411 02 637
helene@mennihelse.no

Finnmark

Portrettbilde - Grethe Rasmussen
Grethe Rasmussen

Fylkeskoordinator

ring meg
915 41 467
grethe@mennihelse.no

Follo og Romerike

Vidar Skaget Aune er fylkeskoordinator i Follo og Romerike
Vidar Skaget Aune

Fylkeskoordinator

ring meg
907 32 445
vidara@mennihelse.no

Haugaland og Sunnhordland

Portrettbilde - Øystein Johannessen
Øystein Johannessen

Fylkeskoordinator

ring meg
908 34 919
oystein@mennihelse.no

Innlandet

Portrettbilde - Andrea Hommelstad Børke
Andrea H. Børke

Fylkeskoordinator

ring meg
477 60 280
andrea@mennihelse.no

Nordland

Portrettbilde - Frode Rønsberg
Frode Rønsberg

Fylkeskoordinator

ring meg
916 72 677
frode@mennihelse.no

Oslo

Odd Sveli - fylkeskoordinator Oslo for Menn i helse
Odd Sveli

Fylkeskoordinator

ring meg
932 59 411
odd@mennihelse.no

Rogaland Sør

Portrettbilde - Kjersti Hoddevik
Kjersti Hoddevik

Fylkeskoordinator

ring meg
922 31 066
kjersti@mennihelse.no

Telemark

Portrettbilde - Pia Charlotte Faaberg
Pia Charlotte Faaberg

Fylkeskoordinator

ring meg
908 71 056
pia@mennihelse.no

Troms

Portrettbilde - Renate Salangli
Renate Salangli

Fylkeskoordinator

ring meg
905 45 564
renate@mennihelse.no

Trøndelag Nord

Portrettbilde - Kirsten Ulriksen Skogseth
Kirsten U. Skogseth

Fylkeskoordinator

ring meg
415 61 942
kirsten@mennihelse.no

Trøndelag Sør

Portrettbilde - Joachim Holmberg
Joakim Holmberg

Fylkeskoordinator

ring meg
974 99 061
joakim@mennihelse.no

Vestfold

Portrettbilde - Pia Charlotte Faaberg
Pia Charlotte Faaberg

Fylkeskoordinator

ring meg
908 71 056
pia@mennihelse.no

Vestland Midt

Portrettbilde - Kjetil Kvidahl
Kjetil Kvidahl

Fylkeskoordinator

ring meg
977 48 055
kjetil@mennihelse.no

Vestland Nord

Portrettbilde - Øystein Johannessen
Øystein Johannessen

Fylkeskoordinator

ring meg
908 34 919
oystein@mennihelse.no

Viken Vest

Maja-Malm-Buskerud
Maja S. Malm

Nasjonal koordinator

ring meg
920 92 282
maja@mennihelse.no

Østfold

Portrettbilde - Lise Thoresen
Lise Thoresen

Fylkeskoordinator

ring meg
470 28 079
lise@mennihelse.no

PREPP

Sindre-Solheim-Prepp-koordinator
Sindre Solheim

Prepp-koordinator

ring meg
481 24 811
sindre@mennihelse.no

Nasjonalt team

Portrettbilde - Eli Sogn Iversen
Eli Sogn Iversen

Prosjektleder

ring meg
990 36 946
eli@mennihelse.no

Nasjonalt team

Portrettbilde - Frode Rønsberg
Frode Rønsberg

Nasjonal koordinator

ring meg
916 72 677
frode@mennihelse.no

Nasjonalt team

Maja-Malm-Buskerud
Maja S. Malm

Nasjonal koordinator

ring meg
920 92 282
maja@mennihelse.no

Nasjonalt team

Vidar Kringlemoen er nasjonal koordinator for Menn i helse
Vidar Kringlemoen

Nasjonal koordinator

ring meg
970 24 990
vidar@mennihelse.no